حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

برگزاری اولین نشست تخصصی استارتاپ های فعال حوزه نانو در صنعت برق

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ تعداد بازدید : ۴۶۳
تعداد رای : ۰
اولین نشست تخصصی استارتاپ های فعال حوزه نانو در صنعت برق در طی ششمین کنفرانس ملی فناوی نانو در صنعت برق و با حضور متخصصین این حوزه و ایده پردازان فعال برگزار شد.

اولین نشست تخصصی استارتاپ های فعال حوزه نانو در صنعت برق در طی ششمین کنفرانس ملی فناوی نانو در صنعت برق و با حضور متخصصین این حوزه و ایده پردازان فعال برگزار شد.

این استارتاپ با حضور صاحبان ایده ، کارآفرینان ، صاحب نظران ، نخبگان ، اساتید و سرمایه گذاران استارتاپی به منظور دستیابی به اهداف و چشم اندازهای تعیین شده در حوزه های مختلف صنعت برق برگزار شد .

دکتر فلاح آرانی ریاست برگزاری این نشست اعلام کرد: " هدف از برگزاری این رویداد ، ارائه ایده های نوین در راستای رفع برخی از نیازهای صنعت برق، و تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور در حوزه نانو و همچنین بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده ، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه می باشد."

صاحبان ایده در طی این نشست به موضوعاتی در حوزه "محدودیت استارتاپ ها در حوزه انرژی ، چالش های پیش روی صنعت برق، و نوآوری های استارتاپی " پرداختند.

دکتر فلاح آرانی همچنین افزود: با انتخاب برترین تیم های صاحب ایده ، سه تیم برتر در اختتامیه این کنفرانس ملی در این حوزه انتخاب و مورد حمایت های 50 ، 40 و 30 درصدی پژوهشگاه نیرو قرار خواهند گرفت.

همچنین با حمایت مرکز رشد پژوهشگاه نیرو، دو تیم منتخب استارتاپی در مرکز رشد این پژوهشگاه مستقر و مورد حمایت مرکز توسعه فناوری نانو در پژوهشگاه نیرو قرار خواهند گرفت.

وی در انتها افزود : به هر حال نیاز است که ریل گذاری استارتاپ های صنعت برقی به صورتی درست و اصولی انجام شده و مراکز تصمیم گیرنده وزارت نیرو زیرساخت های بهره گیری از این پتانسیل را فراهم سازند. پژوهشگاه نیرو باید تلاش کند تا با  فرایندی اصولی و گسترده، ایده های برتر حوزه صنعت برق شناسایی شده و فرصت بکارگیری آنها فراهم گردد.

 

 

 

 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)