حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

معرفی آخرین محصولات و دستاوردهای شرکت‎های نانویی در هجدهمین نمایشگاه صنعت لوازم خانگی

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ تعداد بازدید : ۳۹
تعداد رای : ۰
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در هجدهمین نمایشگاه صنعت لوازم خانگی کشور، با اهداف ارائه نوآوری ها و ابتکارات در چرخه تولید لوازم خانگی، شناسایی نیازهای اصلی این صنعت، توسعه بازار داخلی و افزایش صادرات، برقرارای ارتباط بین تولید کنندگان محصولات نهایی و قطعه سازان، ترویج به کارگیری از فناوری‎های داخلی، ایجاد فضایی برای همکاری مشترک فی‎مابین صنعتگران، متخصصان ،کارشناسان و محققان با محوریت فناوری نانو حضور یافت.

نمایشگاه لوازم خانگی تهران به عنوان ویترینی برای معرفی محصولات پرکیفیت لوازم خانگی ایرانی همه ساله با حضور تولیدکنندگان داخلی و خارجی محصولات لوازم خانگی در تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود. استفاده بهینه از ظرفیت سازی های سنگینی که در رشته های مختلف این صنعت انجام گرفته وهمچنین ایجاد شناخت از مقتضیات بازارهای دنیای معاصر با تأکید بر دو اهرم کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت تولید به عنوان مهمترین اهداف این نمایشگاه به شمار می روند.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران از 1 تا 4 آذرماه،  در نمایشگاه بین المللی تهران در حالی به کار خود پایان داد که 312 شرکت داخلی و خارجی در آن حضور داشتند که ازمیان شرکت‌کنندگان تعداد ۲۵۹ شرکت داخلی و ۵۳ شرکت خارجی هستند. در این نمایشگاه 9 سالن تحت پوشش قرار دارد که یکی از سالن ها در اختیار مشارکت کنندگان خارجی از کشورهای چین، ترکیه و ایتالیا بود.

 

معرفی آخرین محصولات و دستاوردهای شرکت‎های نانویی در هجدهمین نمایشگاه صنعت لوازم خانگی

 

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حضور چهار شرکت و معرفی بیش از ده محصول و فناوری مرتبط با صنعت لوازم خانگی در این نمایشگاه حضور یافت. شرکت‎های نانویی زیر در غرفه ستاد نانو به معرفی اخرین محصولات و دستاوردهای خود پرداختند:

  • یار نیکان صالح: تولید کننده دستگاه های ایجاد پوشش‎های نانویی ( پی وی دی)
  • شیلر فرایند پارس: تولید کننده پوشش های تبدیلی زیرکونیومی جایگزین پوششهای فسفاته
  • بسپار توسعه یاران: تولید کننده ی فوم ریجید به عنوان عایق قابل بکارگیری در یخچال فریزهای خانگی و صنعتی
  • آروین سپهر پارت: تولید کننده مستربچ و کامپاندهای آنتی باکتریال

 

همچنین جناب آقای دکتر حبیب الله انصاری دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از غرفه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در هجدهمین نمایشگاه لوازم خانگی ایران بازدید نمودند. ایشان ضمن  لزوم استفاده ی صنایع لوازم خانگی از فناوری های نانویی به منظور افزایش کیفیت محصولات، بر تداوم همکاری پیرو اجرایی شدن تفاهم نامه فی‎مابین انجمن صنایع لوازم خانگی ایران و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو اشاره تاکید نمودند.

 

بازدید جناب آقای دکتر حبیب الله انصاری دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی <a target=

 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)