فهرست تقاضاها

در این بخش فهرست تقاضاهای صنعتی ارجاع‌شده به سایت صنعت و بازار را مشاهده می‌کنید. برای مشاهده تقاضاهای حوزه‌های صنعتی خاص، می‌توانید از گزینه فیلتر استفاده نمایید.

اگر در رابطه با تقاضاهای موجود دارای پاسخ و یا طرحی (که دارای نمونه اولیه است) هستید، می‌توانید آن را از طریق گزینه "ارسال پیام" با کارشناسان کارگروه صنعت و بازار در میان بگذارید.

چنانچه تقاضای صنعتی دارید و یا با چالشی مواجه شده‌اید، برای ثبت و پیگیری آن توسط کارشناسان می‌توانید به http://login.nanoindustry.ir مراجعه نمایید. لازم به ذکر است نمایش تقاضاها بر روی سایت مستلزم دریافت تاییدیه متقاضی است.

جستجو بر روی تقاضاها
عنوان تقاضا
حوزه صنعتی
شرح مشکل
بازنشانی
ردیف عنوان تقاضا حوزه صنعتی شرح مسئله / مشکل
1 آنتی باکتریال در فرش ماشینی نساجی استفاده از مواد نانوبه هدف آنتی باکتریال نمودن فرش
2 امکان‌سنجی بهبود خواص جهندگی و دوام نخ فیلامنتی تکسچره شده از جنس پلی‌استر جهت مصرف به‌عنوان خاب فرش ماشینی نساجی بهبود خواص بازگشت پذیری فرش ماشینی با جنس پلی استر
3 آنتی باکتریال در فرش ماشینی نساجی استفاده از مواد نانوبه هدف آنتی باکتریال نمودن فرش
4 آنتی باکتریال در فرش ماشینی نساجی استفاده از مواد نانوبه هدف آنتی باکتریال نمودن فرش
5 آنتی باکتریال در فرش ماشینی نساجی استفاده از مواد نانوبه هدف آنتی باکتریال نمودن فرش
6 نخ ضد امواج نساجی تولید نخ با خاصیت ضد امواج با استفاده از مواد نانو
7 تولید آزمایشگاهی منسوجات بافته (ژئوگرید) با خواص مکانیکی و مقاومت شیمیایی بهبود یافته به منظور استفاده در صنعت راه سازی نساجی استفاده از مواد نانو جهت ایجاد خواص مکانیکی و مقاومت شیمیایی در ژئوگریدها
8 مستربچ آنتی باکتریال مناسب برای کاربرد در الیاف پایه پلی اتیلن ترفتالات (PET) با بهره گیری از نانو ذرات نساجی استفاده از نانو مواد در مستربچ آنتی باکتریال جهت تولید نخ پلی استر
9 مواد نچسب برای نگه دارنده های قطعات در پروسه رنگ کوره های مرکز توسعه نانوکامپوزیت ، رنگ و رزین,مرکز نانومواد این شرکت مشکل تمیزکاری نگهدارنده ها (فیکسچر ها) قطعات در خط رنگ خود را دارد. نیازمند مواد پوششی با خاصیت رسانایی و پاک شوندگی راحت پس از پروسه پخت رنگ از روی نگه دارنده ها می باشد.
10 ارایه روشی برای خنک سازی سلولهای خورشیدی نیروگاهی بازده سلول های خورشیدی با افزایش دما به طرز چشمگیری کاهش میابد. مشخصات پانل های خورشیدی نصب شده در شرکت برق منطقه ای زنجان نشان میدهد زمانیکه دمای پانل 25 درجه سانتیگراد افزایش می یابد توان پانل 10 درصد افت می کند. هدف پروژه یافتن روشی مقرون به صرفه برای جلوگیری از گرم شدن سلول ها و افزایش بازدهی است.