رویداد؛ نمایشگاه انرژی افغانستان میزبان دانش‌بنیان‌های ایرانی

نخستین و بزرگ‌ترین نمایشگاه ایران در حوزه انرژی با موضوع آب، برق و مخابرات ایران در افغانستان میزبان دانش‌بنیان‌های ایرانی می‌شود.
 نمایشگاه انرژی افغانستان

نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق و مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان گامی برای معرفی توانمندی‌های ایران در این حوزه‌ها به بازارهای جهانی و هموار شدن مسیر صادرات محصولات دانش‌بنیان به این کشور است.

این نمایشگاه اول تا سوم مهرماه سال جاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و وزارت نیرو برگزار می‌شود و دانش‌بنیان‌های متقاضی تا 20 شهریورماه مهلت دارند که برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کنند.

در این نمایشگاه، توانمندی‌های تولیدی شرکت‌های ایرانی در حوزه‌های انرژی (آب، برق و مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی در پاویون ایران به نمایش درمی‌آید. همچنین شرایط مناسبی برای برگزاری نشست‌های رودررو میان شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و افغانستانی فراهم می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی tesc.ir مراجعه کنند.

فراخوان سرمایه‌گذاری در طرح‌های برتر حوزهٔ انرژی مبتنی بر فناوری‌نانو

فراخوان سرمایه‌گذاری در طرح‌های برتر حوزهٔ انرژی مبتنی بر فناوری‌نانو

صنایع نانوتک آینده (صنتا) با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و همکاری چالش‌های فناوری و نوآوری (اینوتن) با هدف ایجاد فرصت رشد و سرمایه‌گذاری جهت ارتقاء طرح‌های دانش‌بنیان برطرف‌کننده نیاز بازار و تبدیل آنها به پروژه‌هایی موفق، فراخوان سرمایه‌گذا...