فراخوان؛ جذب استارتاپ‌ها و پژوهشگران فعال در صنعت پلیمر با محوریت فناوری نانو

شتابدهنده تخصصی نانوپل؛ در حوزه پلیمر، کامپوزیت، رنگ و رزین، با تمرکز بر فناوری نانو (با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو) برگزار می‌نماید.
جذب استارتاپ‌ها و پژوهشگران فعال در صنعت پلیمر

شرکت دانش‌بنیان فیدار بسپار آرک (سهامی خاص)، مستقر در ساختمان نوآوری مرکز رشد فناوری پلیمر، واقع در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، از فناوران و صاحبان ایده در زمینه‌های آمیزه‌ها، کامپوزیت‌ها، مستربچ‌ها و پوشش‌های پیشرفته پلیمری، پلیمرهای هوشمند و خودترمیم شونده، پلیمرهای زیست تخریب‌پذیر، حامل‌های دارویی پلیمری و… برای دریافت طرح‌های نوآورانه دعوت به‌عمل می‌آورد.

طرح‌ها پس از پذیرفته شدن در فرآیند داوری می‌توانند از حمایت‌های شتاب‌دهنده جهت بلوغ فناوری، اعم از استقرار در فضای کار اشتراکی، اعطای کمک‌هزینه خرید مواد اولیه و انجام آزمون‌ها، بهره‌مندی از منتورهای مجرب، مشاورین زبده بازاریابی، حقوقی، مالی، ثبت، بیمه و…، دوره‌های آموزشی، جذب سرمایه و… برخوردار گردند.

به‌منظور بررسی و جذب در چرخه اول شتاب‌دهی و انجام فرایند داوری، لازم است فناوران پس از تکمیل فرم‌های «درخواست پذیرش در شتابدهنده» و «شناسنامه محصول» نسبت به ارسال فرم‌ها به آدرس رایانامه info@fidarbaspar.com در مهلت مقرر اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر در:

www.fidarbaspar.com

۰۲۱-۴۴۷۸۷۰۸۲

رنگ نانویی ضد باکتری

رنگ نانویی ضد باکتری؛ دوستدار محیط زیست

شرکت گرین ساینس الاینس (Green Science Alliance) با استفاده از نانوسلولز و مواد معدنی اقدام به تولید رنگ و مواد پوشش‌دهنده با اثر ضد باکتری کرده است که استحکام بالایی داشته و در عین حال زیست‌تخریب‌پذیر هستند.