وبینار فناوری‎های نوین آب و فاضلاب

اولین رویداد معرفی فناوری های نوظهور در صنعت آب و فاضلاب در تاریخ 8 بهمن 1399 تحت عنوان وبینار فناوری های نوین آب و فاضلاب برگزار خواهد شد. این وبینار با همکاری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و شبکه تبادل فناوری به صورت مجازی ترتیب داده شده است.

در این وبینار چهار شرکت دانش بنیان و نانویی، تجهیزات، فناوری‎ها و محصولات خود را در صنعت آب و فاضلاب با تمرکز بر فناوری نانو و ارائه فرصت‎های و ظرفیت‎های همکاری با شرکت‎های متقاضی معرفی می نمایند. حذف آلاینده های آب از جمله فلزات سنگین، سامانه های حذف بو در تصفیه خانه های فاضلاب، نمک زدایی از آب با روش الکترودیالیز، سامانه های تصفیه آب در محل برای جوامع کوچک و شرایط بحرانی، تزریق نانو حباب هوا در تانک هوادهی تصفیه خانه های فاضلاب و ارتقای روش های گندزدایی، از محورهای اصلی این وبینار است.

این وبینار از ساعت 10 الی 13 در لینک‎‎های زیر قابل دسترس خواهد بود. دراین وبینار، سخنرانان در ابتدا با بررسی ابعاد مختلف نیازهای آب و فاضلاب کشور و  همچنین ارائه حمایت‎ها و مدل‎های همکاری در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و شبکه تبادل فناوری، سپس به معرفی توانمندی‎های شرکت‌های حاضر پرداخته خواهد شد.

سخنرانان:

مهندس حمیدرضا کشفی؛ معاونت نظارت بر بهره‎برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

دکتر علی نجیمی؛ معاونت صنعت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری

مهندس بهاره کاویانی؛ مدیرعامل شرکت پیام‎آوران نانوفناوری فردانگر

دکتر علی اکبر بابالو؛ رئیس هیئت مدیره شرکت دانش پژوهان صنعت نانو

مهندس عارف دادگستر؛ مدیرعامل شرکت نانوحباب انرژی

مهندس علیرضا حسینی؛ مدیرعامل شرکت کیمیاگران صنعت امیرکبیر

 

شرکت در این وبینار برای عموم علاقمندان آزاد می باشد و عضویت از طریق نشانی اینترنتی وبینار برای مخاطبین فراهم می باشد. همچنین خطوط ارتباط تلفنی برای طرح سوالات و ثبت تقاضاها نیز پیش بینی شده است.

لینک ها جهت شرکت در وبینار:

Apparat.com/nww.ir

Live.nww.ir

Online.moe.gov.ir

 

شماره های تماس جهت ارسال سوالات حین برگزاری وبینار: 021-66515956

سامانه ثبت تقاضاها: https://nanoindustry.ir/page/4618

 

منبع مطلب
فراخوان سرمایه‌گذاری در طرح‌های برتر حوزهٔ انرژی مبتنی بر فناوری‌نانو

فراخوان سرمایه‌گذاری در طرح‌های برتر حوزهٔ انرژی مبتنی بر فناوری‌نانو

صنایع نانوتک آینده (صنتا) با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و همکاری چالش‌های فناوری و نوآوری (اینوتن) با هدف ایجاد فرصت رشد و سرمایه‌گذاری جهت ارتقاء طرح‌های دانش‌بنیان برطرف‌کننده نیاز بازار و تبدیل آنها به پروژه‌هایی موفق، فراخوان سرمایه‌گذا...