رویداد ارائه فناوری با موضوع"ارائه فناوری‌های شرکت صنایع الکترواپتیک اصفهان (صاپا)"

دومین رویداد ارائه فناوری سال 1400، با موضوع"ارائه فناوری‌های شرکت صنایع الکترواپتیک اصفهان (صاپا)" در تاریخ 11 خرداد ماه به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

واحد امور کارگزاران شبکه تبادل فناوری به منظور ارتباط بهتر کارگزاران تبادل فناوری و شرکت‌های عرضه‌کننده فناوری (فناوران)، سلسله رویدادهای ارائه‌های فناورانه، با عنوان "سه‌شنبه‌های فناورانه" برگزار می‌کند. دومین سه‌شنبه فناورانه سال 1400، با ارائه فناوری‌های شرکت صنایع الکترواپتیک اصفهان (صاپا) به دو صورت حضوری و آنلاین در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار شد. در این رویداد نماینده این شرکت، به ارائه توضیحاتی درباره دستاوردهای فناورانه و نوآورانه، توانمندی‌های تحقیق و توسعه‌ای و تجهیزات آزمایشگاهی به روز شرکت صاپا که جزء آزمایشگاه‌های مرجع می‌باشد، پرداخت.

 

این شرکت در زمینه‌های فوتونیک، تجهیزات پزشکی، نیمه‌هادی، لیزر، هوشمند، اپترونیک، شیشه های معدنی و پلیمری، سرامیک های پیشرفته و دمابالا، تجهیزات مرتبط با اشعه ایکس و ردیاب از شرکت‌های پیشرو در کشور می‌باشد. لازم به ذکر است، شرکت صاپا، دارای 18 اختراع ثبت شده بوده و واحد نمونه کیفی در سطح ملی در سال‌های 1386، 1390 و 1394 و هم‌چنین واحد صادرکننده نمونه ملی در سال 1391 می‌باشد. این واحد تحقیق و توسعه‌ای دارای 3 محصول با تاییدیه نانومقیاس و 2 محصول با تاییدیه آزمایشی است.


شایان ذکر است اولین رویداد ارائه فناورانه سال 1400 با موضوع " ارائه فناوری‌های شرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام" در تاریخ 27 اردیبهشت ماه برگزار شده بود.

منبع مطلب
فراخوان سرمایه‌گذاری در طرح‌های برتر حوزهٔ انرژی مبتنی بر فناوری‌نانو

فراخوان سرمایه‌گذاری در طرح‌های برتر حوزهٔ انرژی مبتنی بر فناوری‌نانو

صنایع نانوتک آینده (صنتا) با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و همکاری چالش‌های فناوری و نوآوری (اینوتن) با هدف ایجاد فرصت رشد و سرمایه‌گذاری جهت ارتقاء طرح‌های دانش‌بنیان برطرف‌کننده نیاز بازار و تبدیل آنها به پروژه‌هایی موفق، فراخوان سرمایه‌گذا...