ساخت دستگاه فریز درایر دارویی برای تولید داروهای مبتنی بر فناوری نانو

ساخت دستگاه فریز درایر دارویی برای تولید داروهای مبتنی بر فناوری نانو

اطلاعات فنــاور

تکوین آزمایش پارسه

تکوین آزمایش پارسه

شماره ثبت : 9806

پست الکترونیک : Info@parsefreezedry.com‎

وب سایت : www.parsefreezedry.com‎

شرکت تکوین آزمایش پارسه (تاپکو اراک) در سال ۱۳۸۸ تأسیس شد و در حوزه‌های مختلف طراحی و مهندسی به فعالیت پرداخت. این شرکت از سال ۱۳۹۲ تمام توان خود را بر روی طراحی و ساخت دستگاه‌های فریز درایر متمرکز نمود و در شهریور ماه سال ۱۳۹۳ با طراحی و ساخت فریز درایرهای صنعتی موفق به اخذ گرید دانش بنیان شد. این شرکت در سال ۱۳۹۴ به عضویت مرکز رشد واحدهای فناور مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی پذیرفته شد. در سال ۱۳۹۵ شرکت دانش بنیان تکوین آزمایش پارسه از نخستین دستگاه فریز درایر صنعتی کشور رونمایی کرد و ایران را در جمع صاحبان فناوری طراحی و ساخت دستگاه‌های فریز درایر صنعتی غذا و دارو در جهان قرار داد. در حال حاضر این شرکت با تکیه بر توان فنی و تجربه چندین ساله مدیران و پرسنل خود تلاش می‌کند تا پیشگام صنعت طراحی و ساخت دستگاه‌های فریز درایر در ایران و منطقه باشد.

نحوه همکاری

قرارداد پیمانکاری

پرداخت تسهیلات به متقاضی در قالب لیزینگ

اطلاعات تقاضا

به منظور تحقیق و توسعه، و تولید نانوذرات دارویی (داروهای ضد سرطان و ...)، شرکت متقاضی به دنبال راه اندازاری فریز درایر دارویی در خط تولید می‌باشد. با توجه به الزامات صنعت داروسازی، طراحی و ساخت فریز درایر دارویی از حساسیت بالاتری برخوردار است.

اطلاعات فناوری

خشک‌کن انجمادی دارویی

فریز درایر یا خشک کن انجمادی با استفاده از خلا و دماهای پایین حلال را با روش تصعید حذف کرده و ماده را خشک می‌کند. ماده خشک شده بسیار متخلل بوده و از این جهت فریز درایر در فرآیند تولید پلیمرهای متخلل و نانو ساختارها به کار می‌رود. فریز درایر در تولید نانو ذرات با کاربرد در مواد الکتروشیمیایی، محیط زیست، مهندسی، و صنایع دارویی نیز به کار گرفته شده است. حفظ خاصیت همگن بودن شبیه آنچه در حلال وجود دارد، اندازه کوچک ذرات تولید شده و عمر طولانی مدت برای داروها از دلایل اصلی انتخاب فریز درایر است.
ایمپلنت ستون فقرات با پوشش هیدروکسی آپاتیت

ایمپلنت ستون فقرات با پوشش هیدروکسی آپاتیت

فناور صنایع الکترو اپتیک صا ایران

خمیر بندآورنده ی خونریزی

خمیر بندآورنده ی خونریزی

فناور پردیس پژوهش فناوران یزد